صفحه اصلی > فرمت ارائه پوسترها
.: فرمت ارائه پوسترها


* زمان ارائه پوستر: 8 و 9 مهر ماه 95

توجه: به اطلاع كليه افرادي كه مقاله آنها به صورت پوستر پذيرفته شده است مي رساند پوستر خود را به صورت بنر كاغذي تهيه نماييد و نياز به لمينت كردن پوستر نمي باشد.

 

ارائه شفاهی (Oral) ارائه دهنده شفاهی بایستی مقاله خود را با استفاده از نرم افزار پاورپوینت 2007 در مدت زمان حداکثر ١۵ ‏دقیقه ( 0ا دقیقه ارائه - ۵ ‏دقیقه پرسش و پاسخ) در برابر داوران پانل و حاضرین در سالن ارائه دهد. ارائه باید شامل عنوان، مقدمه، مواد و روش ها، یافته ها و بحث و نتیجه گیری باشد . در فایل پاور پوینت از لوگوی مرکز تحقیقات قلب و عروق شیراز که در صفحه اول سایت(پایین صفحه) قرار دارد استفاده شود.

ارائه پوستر (Poster) ارائه دهنده پوستر ، بایستی مقاله خود را با استفاده از پوستر تک پانلی در ابعاد : 70*100 ‏سانتی متر تهیه کند . هر پوستر باید شامل عنوان، نام نویسندگان، سازمان (Affiliation‏) مقدمه، مواد و روش ها، یافته ها، بحث و نتیجه گیری و منابع باشد. ارائه دهنده می بایست در زمان تعیین شده در کنار پوستر خود حاضر بوده و به سوالات داوران پاسخگو باشد . همچنین در طراحی پوستر از لوگوی مرکز تحقیقات قلب و عروق شیراز که در صفحه اول سایت(پایین صفحه) قرار دارد و  با عنوان پنجمین کنگره پیشگیری از بیماری های قلب و عروق  استفاده شود .

*   کلیه مقالات پذیرفته شده در قسمت پوستر به نمایش در می آید که معادل امتیاز سخنرانی   می باشد محاسبه می گردد.

*      کلیه پوسترها در قسمت مسابقه شرکت داده می شوند و به 3 نفر از مقالات برگزیده جایزه تعلق می گیرد.

*      افرادی که مقالاتشان پذیرفته شده است نسبت به ثبت نام نهایی در کنگره تا تاریخ 12 شهریور 95 اقدام نمایند .

*      کلیه ارائه دهندگان پوستر در موقع ارائه پوستر بایستی حضور داشته باشند در غیر این صورت از بخش مسابقه حذف می گردند.

*      ثبت نام کنندگانی که نیاز به هتل و پرواز دارند با آقای رحیم قاهری09903701620 ،هماهنگ نمایند. 
 

 با تشکر